Brick Breaker Deluxe 3D

Uygulama ekran görüntüsü:
Brick Breaker Deluxe 3D
Uygulama Detayları:
Versiyon: 1.0
Qayıt: 8 Dec 10
Geliştirici:
Lisans: Ücretsiz
Popülerlik: 1421
Boyut: 771 Kb

Rating: 2.8/5 (Total Votes: 10)

Brick Breaker Deluxe 3D. Bir oyun iki kat daha değerli olursa, bunu üç katına çıkarabilirsiniz. 3D BB Devrimi 2'nin iphone sürümünü inceledikten birkaç ay sonra, Digital Chocolate java üzerinde yayınladı. Kendimizi hızlı olmaktan ziyade kapsamlı olarak gururlandıkça, bir adım önermiş olabiliriz. Ve ne var biliyor musun? Kötü bir oyun değil.

Başlangıç ​​için 3B grafik oldukça kaygan görünüyor. Ekran, perspektifi hafifçe kaydırır, isterseniz neredeyse yatırır, topunuz ekranın kenarına geri döndüğünde. Bloklar ve güç yükseltmeleri renkli ve nuke etkisi oldukça havalı. Tahminen olduğu gibi iphone modları da patronlar (bir iPhone'um yok !! Waaaaa !!). Ve patronları yenip hedef sayıdaki tuğlayı vurduğunuzda kazanmaya çalışmanız için birçok başarı vardır.Iphone oyunu gibi, ekranın üst kısmının kilidini açarak sonraki seviyeye geçiş yapmanızı sağlayan bir anahtar blok var. Böylelikle, patrona sızlanmak hızlı olabilir, fakat belirttiğim gibi, bazen örnekleri hak ettireceğinden emin olmadığım halde, seni özlediğin zaman önceki seviyeye inebilirsin. Ayrıca, iphone gibi biraz oyun bazen biraz tepkisiz olabilir. Beni en çok dinleyen şey, küreğimin kenarının topu kırmak için doğru yerde olduğuna emindim, ama görünüşe göre öyle olmadı, ki bir hayatımı kaybetmeme neden olan birçok kez var. Belki hit kutusunun biraz çalışması gerekir, ancak oyunun en sinir bozucu özelliğiydi.

Değerli meslektaşım da belirttiği gibi, bazen hayatını kaybetmek çok kolay olabilir. Bir sonraki seviyeye geçtiğinizde, oyun hemen başlar, böylece küreklerinizin doğru yerde olduğundan emin olmanız çok zor olmalı. Neyse ki oyunu durdururken geliştiriciler, başlamadan önce 3 saniyelik geri sayımı akıllıca bir şekilde verdiler, böylece her şeye hazır olabilirsiniz. Hakimiyetiniz her patron savaşından sonra kaydedilir ve zorluk seviyeleri ayarlanır, ki bu oldukça hoş.Daha önce bahsettiğim ve tekrar bahsetmeye değer olan bir şey, elde edebildiğiniz güç kaynağı bolluğu (önce onu icat ettim). Bucketloads var ve bazıları iyi (yeşil) ve bazıları kötü (kırmızı). Topa geri dönmede dikkatli olmanız gereken noktaya geldi, böylece kötü bir güç elde edemezsiniz. Madenleri, roketleri ve nükleerleri de dahil olmak üzere güzel olanlar güzeldi. Onları çok saklayabilir ve 2 ile 8'i kullanarak geçiş yapabilir, böylece seçme olanağı oldukça yararlıdır.

Benzer uygulamalar

Goosy Pets Croc
Goosy Pets Croc

4 May 18

Skater Boyz
Skater Boyz

18 Mar 15

Player
Player

14 May 11

Rainbow Islands
Rainbow Islands